نمایندگی ها

شرکت پارس دشت چهلستون نماینده رسمی شرکت های هلندی

 

شرکت لوئیتن

LUITEN

شرکت لوییتن متخصص در زمینه سیستم های سایبان است. شرکت با کمک نیروهای متخصص و با تجربه اقدام به محاسبه و اجرای پروژه های سیستم سایبان با بهترین کیفیت و بالاترین استاندارد ها می کند. طراحی و محاسبه این سیستم ها به سرعت و با کیفیت انجام می شود. پروژه های مختلف هیچگاه مانند یکدیگر نیستند، بنابر این در مرحله تولید و نصب و اجرا باید انعطاف پذیری کافی وجود داشته باشد.

hortimax logo

hortimax

شرکت Hortimax با همکاری شرکت Ridder جزء شرکتهای عمده تولید کننده سیستم های درایو الکترومکانیکی برای حرکت دریچه های هوا، صفحه نمایش، سوپاپ ها، سیستم های گرمایشی وخطوط انتقال مواد مغذی درسراسرجهان و دربخش کشـاورزی می باشد. این شرکت جزء تامین کنندگان پیشرو در بازار جهانی است که با نوآوری محصول و افزایش سطح خدمات،خود را از سایر شرکت ها متمایز کرده است.

ridder logo

RIDDER

شرکت Ridder ازسال1997 فعالیت خود را شروع کرده است . این شرکت توانسته است با جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود، به مدت 19 سال در صنعت گلخانه با افتخار به فعالیت خود ادامه دهد. از آنجایی که رضایت مشتریان جزء اهداف این شرکت بوده است، بدین منظور همواره تلاش کرده که نیاز مشتریان را از بابت تجهیزات گلخانه ای را برآورده کند. شرکت مهندسی پارس دشت چهلستون از اوایل سال 1395 با انعقاد قرار دادی توانست نمایندگی رسمی این شرکت را اخذ نماید.